nowosielce3

Lo Rymanow

iamb4b728x90px

Aktualności

Rusza kolejny nabór do projektu „Twoja szansa na nowe kwalifikacje zawodowe” Uzyskaj dofinansowanie na wybraną Usługę Rozwojową Nabór kandydatek/ów do projektu odbędzie się w dniach: od 07.11.2022r. do 14.11.2022r. w godz. 12.00-17.00

W Salonie Łazienek Sanok znajdziesz 500 m2 pomysłów na aranżację Twojej łazienki. Z naszym profesjonalnym wsparciem stworzysz niepowtarzalne wnętrze w swoim domu. MEGA PROMOCJA PŁYTEK LINK TUTAJ

Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe „GOLBALUX” Sp. z o.o. ul. Sportowa 15, 37-522 Wiązownica.

Dziewiątego czerwca grupa uczniów Zespołu Szkół Nr 3 w Sanoku odwiedziła Humenne, miasto partnerskie na Słowacji aby pochwalić się tam swoim rówieśnikom z uczestnictwa w programie Erasmus+ w Irlandii.

Agencja Ubezpieczeniowa PG PARTNER to multiagencja z placówkami na terenie powiatu jasielskiego i krośnieńskiego.  Od 15 lat specjalizujemy się w doradztwie oraz sprzedaży ubezpieczeń.
Nasza oferta obejmuje zarówno produkty dla klienta indywidualnego, jak i biznesowego.

ZeStrychu Handmade to Proekologiczny Projekt Autorski – szafa pełna przedmiotów po regeneracji, uratowanych przed śmiercią na śmietniku. To koronkowy art  recykling i upcykling ubrań, tekstyliów domowych i przydatnych akcesoriów.

W październiku br w sanockim Zespole Szkół Nr 3 dobiegły końca mobilności w ramach piątego z kolei projektu Erasmus+ w sektorze Kształcenie i Szkolenie Zawodowe. Projekt był zatytułowany “Teoria w praktyce: nauczyciele i uczniowie w firmach”, a wartość dofinansowania wyniosła 108 tysięcy euro. Głównym działaniem projektowym były staże w irlandzkich firmach w miejscowości Sligo na północnym zachodzie Irlandii– najpierw tygodniowe dla 17 nauczycieli zawodu, a następnie czterotygodniowe dla 25 uczniów.

Info Serwis RSS